مدیران شهری رباتیک


جدول مدیران شهری رباتیک - به روزرسانی در 19 بهمن
 
نام شهر سطح نام مدیر شهر تاریخ شروع تاریخ اتمام
استان آذربایجان شرقی - - - -
تبریز 1 - - -
مرند 2 - - -
مراغه 2 - - -
میانه 3 - - -
اهر 3 - - -
بناب 3 - - -
اسکو و سهند 4 عالیه مطلبی ۷ اسفند ۷ خرداد
خسروشاه 4 عالیه مطلبی ۷ آذر ۷ اسفند
سراب 4 - - -
آذرشهر 4 - - -
سردرود 4 - - -
استان آذربایجان غربی - - - -
ارومیه 1 - - -
مهاباد 2 مسعود محمدی ۲۲ آذر ۲۲ اسفند
خوی 2 - - -
بوکان 2 - - -
میاندوآب 3 - - -
سلماس 3 - - -
نقده 3 - - -
پیرانشهر 3 - - -
تکاب 4 - - -
ماکو 4 - - -
سردشت 4 - - -
شاهین‌دژ 4 - - -
اشنویه 4 - - -
قره‌ضیاءالدین 4 - - -
شوط 4 - - -
استان اردبیل - - - -
اردبیل 1 - - -
پارس‌آباد 3 - - -
مشگین‌شهر 3 - - -
خلخال 4 - - -
نمین 4 - - -
استان اصفهان - - - -
اصفهان 1 - - -
کاشان 2 فاطمه تراشی ۸ بهمن ۸ اردیبهشت
خمینی‌شهر 2 محمدمهدی نظری ۱۰ دی ۱۰ فروردین
نجف آباد 2 نسیم حیدری ۱۵ دی ۱۵ فروردین
شاهین‌شهر 2 امیرمسعود زرگری ۱ بهمن ۱ اردیبهشت
شهرضا 2 - - -
خوراسگان 3 - - -
فولادشهر 3 - - -
مبارکه 3 - - -
بهارستان 3 - - -
آران و بیدگل 3 - - -
زرین‌شهر 3 - - -
سمیرم 4 سید امیر قائم مقامی ۱۸ آذر ۱۸ اسفند
گلپایگان 4 - - -
درچه پیاز 4 - - -
فلاورجان 4 - - -
دولت‌آباد 4 - - -
قهدریجان 4 - - -
نائین 4 - - -
کلیشاد و سودرجان 4 - - -
گل‌دشت 4 - - -
خورزوق 4 - - -
ابریشم 4 - - -
خوانسار 4 - - -
گز 4 - - -
اردستان 4 - - -
حسن آباد جرقویه 4 علی اصغر صادقی ۲ بهمن ۲ اردیبهشت
استان البرز - - - -
کرج 1 - - -
کمال‌شهر 3 - - -
نظرآباد 3 - - -
محمدشهر 3 - - -
هشتگرد 4 مصطفی عینی ۲۵ شهریور ۲۵ اسفند
شهر جدید هشتگرد 4 مصطفی عینی ۴ آذر ۴ خرداد
مشکین دشت 4 - - -
ماهدشت 4 - - -
اشتهارد 4 - - -
استان ایلام - - - -
ایلام 2 - - -
دره شهر 4 - - -
آبدانان 4 انیس طهماسبی ۱ آذر ۱ اسفند
دهلران 4 - - -
ایوان 4 - - -
استان بوشهر - - - -
بوشهر 2 - - -
برازجان 3 - - -
بندر کنگان 3 - - -
بندر دیلم 4 - - -
بندر گناوه 3 - - -
خورموج 4 - - -
بندر دیر 4 - - -
استان تهران - - - -
تهران 1 مرضیه عمونبی (منطقه ۲۲ تهران تا ۲۹ اسفند) -فاطمه احمد آخوندی (منطقه ۱۲ تهران تا ۲۹  اسفند) - -
اسلام‌شهر 1 - - -
ملارد 2 - - -
قدس 2 - - -
گلستان 2 - - -
شهریار 2 - - -
ورامین 2 - - -
پاکدشت 2 - - -
قرچک 2 - - -
نسیم‌شهر 2 امیرعلی علی نسب ۵ آذر ۵ اسفند
اندیشه 3 - - -
رباط کریم و پرند 3 - - -
باغستان 3 - - -
باقرشهر 3 - - -
صالح‌آباد 3 - - -
بومهن 4 - - -
پیشوا 4 - - -
صباشهر 4 - - -
چهاردانگه 4 - - -
دماوند 4 - - -
پردیس 4 - - -
وحیدیه 4 - - -
حسن‌آباد 4 - - -
نصیرآباد 4 - - -
فردوسیه 4 - - -
رودهن 4 - - -
استان خراسان جنوبی - - - -
بیرجند 2 فاطمه انتصاری ۲ بهمن ۲ اردیبهشت
سرایان 4 - - -
قائن 4 - - -
طبس 4 - - -
فردوس 4 - - -
استان خراسان رضوی - - - -
مشهد 1 محمد جعفرنیا (ناحیه ۳ و ۴ تا ۲۰ فروردین و ناحیه ۱ تا ۲۹ فروردین) - حبیب الله باقری (ناحیه ۲ و ۶ و ۷ تا ۲۹ اسفند ) - زهرا کهن (ناحیه ۵ تا ۱ اردیبهشت) - -
نیشابور 2 مریم محمدیان ۱۱ بهمن ۱۱ اردیبهشت
سبزوار 2 - - -
تربت حیدریه 2 - - -
تربت جام 3 حمید دانا ۲۴ آذر ۲۴ اسفند
قوچان 3 - - -
کاشمر 3 - - -
سرخس 4 میترا فرخ پور ۱۵ آذر ۱۵ اسفند
کلات نادر 4 علی امیرپور ۱۴ آذر ۱۴ اسفند
طرقبه 4 سارا مولایی ۳۰ آبان ۳۰ بهمن
فریمان 4 ایمان نوروزی ۷ بهمن ۷ اردیبهشت
بردسکن 4 - - -
تایباد 4 - - -
چناران 4 - - -
درگز 4 - - -
گناباد 4 - - -
خواف 4 - - -
استان خراسان شمالی - - - -
بجنورد 2 هانیه صباغی ۱۸ آذر ۱۸ اسفند
شیروان 3 - - -
اسفراین 3 - - -
استان خوزستان - - - -
اهواز 1 - - -
دزفول 2 - - -
آبادان 2 - - -
بندر ماهشهر 2 - - -
خرمشهر 2 - - -
اندیمشک 2 - - -
ایذه 3 - - -
بهبهان 3 - - -
شوشتر 3 - - -
مسجد سلیمان 3 - - -
بندر امام خمینی 3 - - -
رامهرمز 3 - - -
امیدیه 3 - - -
شوش 3 - - -
شادگان 4 - - -
سوسنگرد 4 - - -
چمران 4 - - -
هندیجان 4 - - -
شیبان 4 - - -
باغ‌ملک 4 - - -
رامشیر 4 - - -
گتوند 4 - - -
استان زنجان - - - -
زنجان 1 - - -
ابهر 3 - - -
خرمدره 4 - - -
قیدار 4 - - -
استان سمنان - - - -
سمنان 2 آرزو خیری ۱۸ مهر ۱۸ فروردین
شاهرود 2 نگاره عنابی، سپیده السادات طاهری و مبینا آج اقلی ۷ دی ۷ فروردین
دامغان 3 - - -
گرمسار 4 - - -
استان سیستان و بلوچستان - - - -
زاهدان 1 - - -
زابل 2 مهیار پودینه مقدم 2 اسفند 2 خرداد
ایرانشهر 3 - - -
چابهار 3 - - -
سراوان 3 - - -
خاش 4 - - -
کنارک 4 - - -
استان فارس - - - -
شیراز 1 - - -
مرودشت 2 - - -
جهرم 3 - - -
فسا 3 - - -
کازرون 3 - - -
فیروزآباد 3 - - -
داراب 3 فاطمه حسینی ۱۳ آذر ۱۳ اسفند
آباده 3 - - -
نورآباد 3 - - -
لار 3 حمید شامحمدی ۱۸ بهمن ۱۸ اردیبهشت
جنت شهر 4 فاطمه حسینی ۱۱ آذر ۱۱ اسفند
نی‌ریز 4 - - -
لامرد 4 - - -
اقلید 4 حمزه برومندفر ۱۰ دی ۱۰ فروردین
شهرصدرا 4 - - -
استهبان 4 - - -
گراش 4 حمید شامحمدی ۲۰ دی ۲۰ فروردین
زرقان 4 - - -
کوار 4 - - -
صفاشهر 4 - - -
قائمیه 4 - - -
اوز 4 - - -
استان قزوین - - - -
قزوین 1 - - -
الوند 3 - - -
تاکستان 3 - - -
آبیک 3 - - -
اقبالیه 3 - - -
محمدیه 4 - - -
محمودآباد نمونه 4 - - -
استان قم - - - -
قم 1 محمدرضا حبی ناحیه ۴ تا ۷ اسفند - مرتضی خواجه نصیری ناحیه ۱ و ۲ و ۳ تا۱۹ اسفند - -
استان لرستان - - - -
خرم‌آباد 2 محمد حاجی پور (ناحیه ۱ تا ۷ اردیبهشت) - -
بروجرد 2 حدیث رازانی ۱۹ آذر ۱۹ اسفند
دورود 3 - - -
کوهدشت 3 - - -
الیگودرز 3 - - -
نورآباد 3 - - -
ازنا 4 - - -
الشتر 4 - - -
پلدختر 4 - - -
استان مازندران - - - -
ساری 1 الهه وفایی نژاد (ناحیه ۲ تا ۸ اردیبهشت) - -
آمل 2 - - -
بابل 2 - - -
قائم‌شهر 2 - - -
بهشهر 3 - - -
بابلسر 4 - - -
تنکابن 4 سیده زینب هدایتی و الهه پوررستمی ۲۲ دی ۲۲ فروردین
رامسر 4 سیده زینب هدایتی و الهه پوررستمی ۲۲ دی ۲۲ فروردین
عباس آباد 4 سیده زینب هدایتی و الهه پوررستمی ۲۸ دی ۲۸ فروردین
نکا 4 - - -
چالوس 4 - - -
نوشهر 4 - - -
فریدونکنار 4 - - -
محمودآباد 4 - - -
جویبار 4 - - -
امیرکلا 4 - - -
نور 4 - - -
گلوگاه 4 - - -
استان مرکزی - - - -
اراک 1 - - -
ساوه 2 - - -
خمین 3 - - -
محلات 4 - - -
دلیجان 4 - - -
کرهرود 4 - - -
استان هرمزگان - - - -
بندرعباس 1 - - -
میناب 3 - - -
دهبارز 4 - - -
بندرلنگه 4 - - -
کیش 4 فاطمه شمیرانی ۸ بهمن ۸ اردیبهشت
قشم 4 آناهیتا آرمان بهمن 2 2 اردیبهشت
حاجی‌آباد 4 - - -
استان همدان - - - -
همدان 1 - - -
ملایر 2 - - -
نهاوند 3 - - -
اسدآباد 3 - - -
تویسرکان 4 نرگس سوری ۲۰ آذر ۲۰ اسفند
بهار 4 - - -
استان چهارمحال و بختیاری - - - -
شهرکرد 2 مریم هاشمی 22 اسفند 22 خرداد
سامان 4 - - -
بروجن 4 زهرا یلمه 25 بهمن 25 اردیبهشت
فرخ‌شهر 4 راهله شکوهی ۱۷ آذر ۱۷ اسفند
لردگان 4 - - -
فارسان 4 - - -
هفشجان 4 - - -
استان کردستان - - - -
سنندج 1 - - -
سقز 2 کژال صالحی ۹ دی ۹ فروردین
مریوان 3 - - -
بانه 3 - - -
قروه 3 - - -
کامیاران 4 - - -
بیجار 4 - - -
دیواندره 4 - - -
دهگلان 4 - - -
استان کرمان - - - -
کرمان 1 - - -
رفسنجان 2 - - -
سیرجان 2 - - -
جیرفت 3 - - -
زرند 3 - - -
بم 3 عبدالحمید طباخ زاده ۱۴ آذر ۱۴ اسفند
راور 4 - - -
شهر بابک 4 - - -
کهنوج 4 - - -
بافت 4 - - -
بردسیر 4 - - -
استان کرمانشاه - - - -
کرمانشاه 1 - - -
اسلام‌آباد غرب 3 - - -
کنگاور 4 - - -
جوانرود 4 - - -
هرسین 4 بهزاد بختیاری ۳ بهمن ۳ اردیبهشت
سنقر 4 - - -
صحنه 4 - - -
سرپل ذهاب 4 - - -
پاوه 4 - - -
روانسر 4 - - -
استان کهگیلویه و بویر احمد - - - -
یاسوج 2 مرضیه کیانی ۱۱ مهر ۱۱ فروردین
دوگنبدان 2 احسان کرمی ۱۰ دی ۱۰ فروردین
دهدشت 2 - - -
استان گلستان - - - -
گرگان 1 - - -
گنبد کاووس 2 - - -
علی‌آباد کتول 4 شیما تجری ۶ بهمن ۶ اردیبهشت
بندر ترکمن 4 - - -
آزادشهر 4 - - -
کردکوی 4 - - -
آق‌قلا 4 - - -
مینودشت 4 - - -
کلاله 4 - - -
آشخانه 4 - - -
استان گیلان - - - -
رشت 1 جواد جواهری (ناحیه ۱ و ۲ تا ۱۲ فروردین) - -
بندرانزلی 2 - - -
لاهیجان 3 مهدی باقرپور ۲۶ دی ۲۶ فروردین
لنگرود 3 - - -
سنگر 4 زهرا جهان نورد ۲۷ مهر ۲۷ فروردین
صومعه سرا 4 لیاس حسینی ۷ بهمن ۷ اردیبهشت
فومن 4 الیاس حسینی ۷ بهمن ۷ اردیبهشت
آستانه اشرفیه 4 - - -
آستارا 4 سوگل مشکات ۱۰ دی ۱۰ فروردین
هشتپر 4 - - -
رودسر 4 - - -
استان یزد - - - -
یزد 1 - - -
میبد 3 - - -
اردکان 3 - - -




« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution